Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OwnMcKendrynek lehet valami...

OwnMcKendrynek lehet valami mentális betegsége?

Figyelt kérdés
Kicsit idegbetegnek tűnik nekem.
2016. szept. 6. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát számomra is kicsit idegesítően viselkedik sokszor, vagy csak megjátsza, nem nagyon szeretem azokat a fajta youtubereket, akik így ordibálnak a videóban, mint valami idegbeteg.
2016. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BookKiller válasza:
100%
Uram isten...hány videót csinált erről..? Elmondta bennük, hogy csak a videók és a nézői kedvéért csinálja ezt. Ezzel például nemtomhány ember rossz napjaiba vitt egy kis színt. De gondoljátok bármit, a KOKONOSHI seregre ez már immúnis.
2016. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha a nézőinek csinálja ezeket a videókat akkor az a nézőkről mond el valamit :D
2016. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
banditos Pontosan.Mi kokonoshik ugyanolyan lököttek és idióták vagyunk, mint a Kokonoshi Bossunk.
2016. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kokonoshi for a life!! Fácánook*-*
2016. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rippiplayer válasza:
Én is szokat szoktam ordítozni, ha sokat játszok gépen.
2016. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs semmi mentális baja. Meg akarja nevettetni a közönségét azért voselkedik így. Nem játsza megagát nem azt mondom,es amikor kiabál akkor is csak a nevetest akarja kicsalni az embereket. Ennyi. Szerintem vicces.
2017. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!