Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályban nincs egy szép...

Az osztályban nincs egy szép lány se vagy legalábbis nekem egyik se tetszik. Hazafele jövet a buszon se nagyon találok. Pedig szeretnék már egy lánnyal járni beszélgetni sétálni stb. Hogyan találjak így egy szép lányt?

Figyelt kérdés
Amire én gondoltam: Okos helyes nem azzal törődik 2 órát hogy nézzen ki (de szép) és értelmesen lehet vele beszélgetni.
2016. szept. 6. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám... Nem tudom én sem, mit tegyek
2016. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

??

Túl válogatós vagy

2016. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl válogatós, várd meg azt, amíg megtalálod, aki tetszik neked. Ez elég leszűkített "kör" hogy az osztályod és akikkel jövet menet találkozol. Esetleg valamilyen hobbi, sport, ami által még megismerksz új embereket?

Olyan is lehet egyébként, hogy valaki közepesen tetszik, de megismered, jól érzed magad a társaságában és utána fogod nagyon szépnek találni

2023. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!