Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek párt szalagav...

Hogyan szerezzek párt szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Holnapra kellene leadni, hogy ki kivel táncol és nagyon félek az elutasítástól, mert hát ezt nem lehet elkerülni, de hát egy kicsit nagyobb vagyok a molett alaktól, így senki nem kért fel...ezért ezt nekem kell megtennem...hogy csináljam, hogy ne égjek be? Úgy gondolom felnőttesek vagyunk már, de még így is előfordulhat az hogy az alakom miatt mondják, hogy bocs de nem...akinek van ötlete, légyszi ne tartsa magában. <3 nagyon köszönöm

2016. szept. 7. 20:44
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nyugodj meg, nem vagy egyedül ezzel a problémával

Sikerült megoldani végül?

2016. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. :) Nagyon örültem. Az osztályfőnököm átrángatott a c osztályba hogy az egyik fiúnak nincs még párja, de ő túl alacsony volt hozzám...utána átfutottam a listát és mivel dupla párok vannak ezért megkérdeztem az egyik sráctól akivel jóban vagyok hogy nem lenne-e kedve mégegyszer táncolni...Az mondta, hogy szívesen táncol velem. :)) Tök hepi vagyok! :))
2016. szept. 16. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!