Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a csomagom...

Ádám 12345 kérdése:

Mit csináljak ha a csomagom délelőtt jön de én nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én rendeltem egy csomagot nem is könnyű (gamer pc) én tuti biztos hogy nem leszek itthon amikor hozzák mivel dolgozom és tudtommal úgy történik a dolog hogy ha nincs itthon valaki aki átvegye akkor beviszik a helyi postára és be kell menned érte de mivel elég nehéz a csomag busszal nem tudnám hazahozni mit csináljak?

2016. szept. 9. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik szomszédoddal jó viszonyban vagy kérd meg hogy vegye át.
2016. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első nekifutásra beszéld meg velük. Ők is kézbesíteni akarnak, biztos lesz megoldás.
2016. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bok Globule ***** válasza:
MPL? Az a posta. Ott lesz a postán. 10 napig átveheted, úgy tudom. Kapsz értesítőt. A GLS például visszaviszi a depóba és küld egy értesítőt vagy felhív, megbeszéltek vagy kitűznek egy új időpontot, esetleg másnap. A posta kényelmesebb, ott megvár a csomagod.
2016. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen,mert ha csak egyszer volt sikertelen a kézbesítés még nem viheti le a postára.Ilyenkor csak a depoba viheti vissza. Csak a 3.sikertelen kézbesítés után hagyhatja ott a postán.Attól függ hány munkanapos a csomag. 1 vagy 2? A kézbesítési papíron kell lenni egy telefonszámnak azt hívd fel és kérd a futártól,hogy vigye a postára.
2016. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bok Globule ***** válasza:
Úgy tűnik, ahányféle posta annyi fajta szokás. Biztosabb, ha a postán érdeklődsz.
2016. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mpl? -Hát ez a középkor komolyan! Nagy nullák,nem szállító cég...
2016. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!