Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mar 7 honapja van köldök...

Mátéfi Alexandra kérdése:

Mar 7 honapja van köldök piercingem es ma elhagytam. Mennyi ido alatt forr be? Ha holnap veszek masikat akkor meg nem lesz késő?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért dugj bele valamit nehogy beforrjon.
2016. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem kiszakadt és újra lett szúrva. A régit simán ki-be rakosgattam minden gond nélkul, soha nem gyulladt be és ha kivettem pár órára, ugyanúgy be tudtam mindig tenni, mindenféle fájdalom nélkul. Az újat viszont ha kb. 2-3 órára kiveszem már teljesen osszehuzodik, és nagyon meg kell eroltetni, hogy betegyem, sokszor vérzik is, mert úgymond újra át keel szúrnom. A van rá lehetoséged vegyél még ma, vagy tegyél be valamit, /akár valamilyen karika,stb. is megteszi ideiglenesen/, de ha nincs, akkor honlap még azért talán át tudod lokni valahogy, de valószïnu, h valamennyire be fog forrni, szóval minnél elobb annál jobb!:))
2016. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek,végül még aznap este sikerült venni egyet, igaz picit igy is erőltetni kellett, de végül sikerült :)
2016. szept. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!