Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Briggs & stratton 8,5...

Zsurzsa tamas kérdése:

Van egy Briggs & stratton 8,5 le kapám, namármos szeretnék vele szántani csak az a baj hogy nagyon könyű (55 kg) láttam a youtub-on hogy van aki úgy oldotta meg hogy sújt rakott rá, ha valaki csinált már ilyet küldene egy pár képet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 01:11
 1/1 Badattitude válasza:

Mindenki így oldja meg. Két verzió van:

1: gyárilag súlyozott járókerék kerül fel.

2: Orr nehezék.

Utóbbi házilag is megoldható. Álltalában vastárcsát, tárcsákat raknak fel az orr mankókerék helyére rögzítve. Láttam beton kockás megoldást is, amiből egy vastagabb laposvas lógott ki, és azzal volt hozzárögzítve a rotához.Ha a járókerekeiden vannak furatok, inkább arra szerelj súlyokat, mivel a meghajtott tengelyre egészségesebben hat a plusz súly. Láttam elvetemülteket is, akik kapáláshoz is súlyt használnak...:D Ha számít a véleményem, szerezz be egy felezőt. Ez kíméli a kuplungodat, és a 8,5 Lóval döngölt agyagot is vihogva szánthatsz.

2016. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!