Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha nem tetszik az interneten vásárolt termék, kell-e bármit fűzetni az elállás esetén?

Szeretnék rendelni egy hátizsákot, a házhoz szállítás ingyenes de félek hogy élőben nem fog tetszeni. Ha úgy döntök hogy nem teszik mi történik ?

Itt van az általános szerződési feltételeik:

[link]

2016. szept. 15. 16:00  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, h futár hozza ki és utánvétel.

# 1/2Időpont 2016. szept. 15. 16:02 Privát üzenet
belapus nevű felhasználó válasza:

A visszaszállítás költségét neked kell állni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. szept. 15. 16:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek melyik borító tetszik jobban?
Hogy kérdezzem meg angolul hogy Tetszik neked Sanyi/Sándor?
Az osztályban nincs egy szép lány se vagy legalábbis nekem egyik se tetszik. Hazafele jövet a buszon se nagyon találok. Pedig szeretnék már egy lánnyal járni beszélgetni sétálni...
Fiúk! Ti mit csináltok ha tetszik Nektek egy lány? (lány vagyok)
8. osztályban ciki az emeletes tolltartó?
Mit tehetnék ha nagyon tetszik és lehet neki más?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!