Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Blutengel volt e valaha...

Colos193 kérdése:

A Blutengel volt e valaha Magyarországon- fellépésen? Ha nem. Szerintetek miért nem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 13:32
 1/4 anonim válasza:
Gyanítom azért, mert ez a stílus Magyarországon sajnos nem nagy népszerűségnek örvend. :( Inkább Németországban elterjedt.
2018. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem 4x sikerült..

2015.dec.05. KÖLN Omen tour

2016. Julius 30. Chemnitz

2017 május 13 Berlin

2017 okt. 27 Rostock

...es végül..de nem utolsó sorban..2018 szept.1 ismet Chemnitz...

Csak meg mindig nem ertem a Magyaroknak ez a zene miert nem jön be..

Olyan mint Ákos csak jobb...

2018. aug. 27. 17:07
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem a tavalyi evben 2x is sikerult kijutnom es mind a 2x beszelgettem is Chrissel. Egy alom volt, ami sajnos hamar veget ert. Kulonben a nemetek bulizas teren is kulturaltabbak, mint mi. Mar bocsanat, de tapasztalatbol irom. Masfelol pedig a magyarok elzarkoznak minden elol, ami kicsiket elter a standarttol. Viszont imadjuk az olyat, ami butit es rombol. Reszemrol lenne ra igeny, hogy itt is adjon koncertet, de amig a sziget fele beivos, drogozos, szexelos partykon van a hangsuly, ahol egyedul meg a wc-re se mersz kimenni es a cuccaid is veszelyben vannak, na meg ha no vagy, masod is,inkabb ne is jojjon.
2020. jan. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háátt...én tavaly kétszer elhatároztam, hogy elmegyek....egyszer Magdeburgba...Egyszer Kölnbe májusban..De valami egész más történt...a sitten kötöttem ki...az idén Moszkvába megyek és csak merem remélni, hogy nem történik meg ugyanez...Amúgy Imádom őket...s MOszkva különösen érdekes lehet ilyen szempontból...május 23...de 22-től 25.ig leszek kint ...meglátjuk...ha már tavaly kihagytam az idén remélem sikerül UN:Gott tourra eljutnom...
2020. febr. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!