Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozik a posta díjszabása...

Megváltozik a posta díjszabása 2016. október körül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 19:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%

Itt ellenőrizheted bármikor:

[link]

2016. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Igen, azt ismerem.


A postásunk azt mondta, hogy megváltoznak a díjak októbertől. A helyettes postás is ezt mondta. (Ők hívták fel a figyelmünket a változásra.) Pontos adatokat viszont nem tudnak.


Ugyanakkor a posta oldalán semmit nem találtam a témában, valamint pár hete hívtam a posta központi számát, ott sem adtak felvilágosítást. Ezért kérdeztem itt, hátha tud valaki többet tud. (Pl egy postás. :-))

2016. szept. 19. 10:26
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, ha valaki tud valamit, akkor jelezze itt :$

Sehol nincs semmi erről, nem is értem. Mindjárt október.

2016. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Te is hallottál a változásról?
2016. szept. 19. 21:07
 5/35 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam, hogy lesz valami, de nem tudok róla semmit.

Valami centiméter ügy is lesz benne, ami eddig ajánlott levél volt, az most nem tudom hány cm felett ajánlott csomag lesz, drágább. Ilyesmi mendemondák járnak erre, de konkrétat nem tudok, és az igazat sem.

2016. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Megnyugtató legalább, hogy nem csak én hallottam erről. :-)


A furcsa az, hogy telefonon sem adtak erről tájékoztatást. No mindegy, lehet, hogy nem a "megfelelő" számot hívtuk...


Azért, ha megtudsz valamit, megírod? Én is megírom, ha esetleg lesz infóm.

2016. szept. 19. 21:18
 7/35 A kérdező kommentje:
Ja igen, én is azt hallottam, hogy ami levél volt eddig, az most csomag lesz? Vagy valami ilyesmi? És nem lehet légpárnás (buborékos) borítékban küldeni? Feléd is ez a hír járja?
2016. szept. 19. 21:19
 8/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy személyesen kellene érdeklődni. :/

Persze, szólok majd, de amire ők tájékoztatnak... Lassabb, mint a Máv. :D


Igen, az első kérdésedről én is hallottam valamit, levélből csomag, bár nem tudom ezt hogyan képzelték el. Az utóbbiról nem tudok semmit, a légpárnásról. Na, ki is akadnék, ha nem lehetne légpárnásban küldeni.

:)

2016. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Oké.


Majd meglátjuk... ;-)

2016. szept. 19. 21:35
 10/35 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a postán. Rákérdeztünk a témára. A postán dolgozó hölgy azt mondta, hogy hallott erről az egészről valamikor, de most nincs semmi hír, így valószínűleg nem októbertől lesz, ha lesz - de ő sem tudta ezt biztosra mondani, ez csak az ő személyes véleménye volt (szerintem). Szerinte nincs még annyira előkészítve.


Azért legyünk résen.


...és ő is valami olyat magyarázott, hogy a légpárnás borítékos küldeményeket akarták volna (vagy akarják?) lecserélni csomagra... persze, azt nem lehet tudni, hogy milyen lenne a díjszabás, hiszen így sem tudni semmit...

2016. szept. 23. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!