Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Negy honapja csak az ongyilkos...

Negy honapja csak az ongyilkossagra tudok gondolni a nap minden masodperceben 35 eves ferfi vagyok . A felesegem elhagyott valakiert nincs tovabb. Mar nem birom ezt a szevedest. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 21:51
 1/7 Orbital ***** válasza:
2%

Hát ilyen helyesírással én is öngyilkos akarnék lenni...

Használj ékezeteket, 2016 van, nem kifogás, hogy ,,mobilrl vook ezrt nem tok hejessen irni meg ekezetesne"


Egyébként szánalmas vagy.

Igen ,az vagy. HA valóban öngyilkos akarnál lenni, megtennéd és nem itt rinyálnál egy csak erre az egy kérdésre létrehozott fiókkal...


Csak figyelemre vágysz, nesze, megkaptad, figyelünk, most már te is fontos vagy, ülj le szépen és hagyd ezt a marhaságot abba.

2016. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindenben, de azért egyet értek pár dologban az előzővel. Ha meg akarnád tenni, komolyan meg akarnád tenni, akkor már megtetted volna, az, hogy segítséget kérsz mindenképpen azt jelenti, hogy nem akarod megtenni, csak arra vársz, hogy valaki szóljon, hogy ne tedd meg.

Szólunk: ne tedd meg, nincs értelme, semmi nem lesz ettől jobb, sőt, minden a feje tetejére áll majd miattad.


Szeretnéd, hogy a barátaid, a családod, a szomszédság és a szemtanúk mind szenvedjenek miattad? Ha nem, akkor nem teszed meg. Az idő múlásával majd ez is múlik. KITARTÁS!

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Légy szíves, menj pszichológushoz, ő majd segít. Van, hogy valaki nem bírja magától feldolgozni a szakítást, de szakember tud segíteni rajta. Jobbulást!
2016. szept. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
orulj neki hogy elhagyott. szedjel fel 20 eves fruskakat boldogitsd magad
2016. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az oltogatás biztos jót tesz most szerencsétlennek. Nyomorultul érzi magát így is,nem kell mondani neki!


Voltatok ti már magatok alatt? Úgy igazán. Lehet sírva, kétségbeesve, sietve gépelt épp. Igen itt nyilván mindenki perfekt helyesírással gépelne részegen is.. Hát persze... Megjegyzem én is hárklis vagyok rá, szégyellem is magam, ha valami fatális hibát ejtek néha-néha.


Kedves Kérdező!


Igen.. Ilyenkor az ember sokszor gondolja, hogy jobb lenne megdögleni. Voltam én is ebben a helyzetben. De rá kell jönnöd, hogy ez így nem mehet tovább! Nehéz, de le kell foglalnod magad! Szórakozni járni, belevágni valami újba. Nyilván nem rögtön másnap leszel jobban. De ez a gyógyuláshoz vezető út.

2020. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtti írás, remélhetőleg azóta összeszedte magát. Hogy vagy, kérdező?
2020. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2022. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!