Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyertyák bepenészesedhetnek?

A gyertyák bepenészesedhetnek?

Figyelt kérdés
A nagymamám születésnapjára vettem 3 éve egy gyertyát amit becsomagoltam, de időközben megfelejtkeztem róla és nem tettem be a többi ajándéka mellé. Azóta a szekrényemben van, a hétvégén névnapja lesz és szeretném odaadni utólag neki, ugye nem penészedett még be?
2016. szept. 20. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy, nem is értem, hogy jut ilyesmi eszedbe! A gyertya viaszból készült, taszítja a vizet, megpenészedni meg csak azok a dolgok tudnak, amik kapcsolatba kerültek gombaspórákkal és nedves környezetben vannak, úgy, hogy meg sem tudnak száradni.
2016. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt a kérdést úgy írtad ki, mintha még nem nézted volna meg a szekrényedben a kérdéses gyertyákat... menj és nézd meg, mi honnan tudjuk, hogy a te szekrényedben vajh' megpenészedhet-e bármi is...?
2016. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!