Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Miért érzem ezt?

Mi lehet ez? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Annyira aggaszt hogy nézek ki. Nekem valamiert nagyon fontos a megjelenésem. 14/L 163-164 cm körül vagyok és kb 50 kg. Annyira rondának látom magam. Folyamatosan azt látom hogy milyen ronda az alakom ,az arcom,a hajam,mindenem. Semmi nem tetszik magamba. Amikor nincs senki velem elkezd azon járni az agyam hogy más lányoknak mennyire szép az alakjuk és nekem mennyire nem. Amikor egyedül vagyok rámtör az hogy mindenben a rosszat látom. Főként magamban. Hogy miért pont én nézek ki ilyen szerencsétlenül vagy hogy miért vagyok ilyen dagadt. Nagyon rossz érzés. Olyan érzés mintha azt érezném hogy nincs értelmem. Annak hogy vagyok/létezem.

2016. szept. 22. 17:15
 1/3 anonim válasza:
Szia:) Én ugyanígy vagyok/voltam mint te ugyanolyan magas vagyok es ugyanolyan súlyú! Tavaly 13 évesen voltam én is ilyen (még néha ma is) én sok zenét hallgattam mert az felvidított meg minden idén meg minden jó a barátaim mellettem állnak mert most talpraesettebb vagyok akik "kihasználtak" azok mostmár nem tudnak mert nem tartom velük úgy a kapcsolatot suliba. :) és ne az vezessen,hogy más milyen,lehet belül ronda,te meg szép vagy ...kinézettel ne foglalkozz annyit változunk még:)
2016. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*14/L:)
2016. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14 éves vagyok. Lány. 160 cm körüli. 50-55 kg között mozgó testsúllyal, zsíros, pattanásos bőrrel, vitiligóval (fehér foltok a kezemen a csuklómon a könyökömön a térdemen és a bokámon is) és narancsbőrrel. Próbálkozok kilábalni a depresszióból. Fogalmad sincs hogy meddig mentem el. De nem veszi észre senki. És most ott tartok hogy szeretnék kiutat találni ebből az egészből. Hidd el nem csak te nézed sóvárogva azokat a lányokat, csak én a hibátlan bőrért is megvesznék... De soha ne gondold hogy ezért kevesebb vagy! Mindenkiben van valami ami szép, a lelkén kívül a külsejében is. Én például a szememet szeretem, bár már a bal szemhéjamon is jelentkezik a vitiligó... És ha nem lettél ettől jobban akkor ne csak a nádszál lányokat vedd észre hisz ott vannak azok is akik ténylegesen túlsúlyosak.. . Én ismerek egy ilyen ( imádnivaló) lányt, aki már több fiút is visszautasított. ;-)
2016. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!