Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tűnnek el a...

Mennyi idő alatt tűnnek el a molylepkék?

Figyelt kérdés
4 napja ki kellett dobnom szinte az összes kaját, de tegnap is találtam még 1 lepkét, ma kettőt... :( Elképzelhető, hogy vannak még máshol is, vagy már csak a vége? Előtte minimum napi 8 darabot szedtem össze...de már elegem van belőlük.

2016. szept. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is sok van..
2016. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jártam már úgy, hogy a spájzból már mindent kihordtam, csak a konzervek maradtak..meg a moly.Kihordtam a konzerveket is, átmostam minden zugot (mert ha a polc sarkában maradt egy kis búzadara, vagy lencse, vagy bármi más, akkor a moly is megmaradhatott) , a kihordott cuccokat átválogattam, a legkisebbet is gyanúst kidobtam..és így szabadultam meg a molyoktól.
2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha találnak kaját, akkor nem fognak eltűnni.
2016. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....hát ez jó... szinte mindent kidobtam ( 1 szemeteszsák tele volt ) vettem dobozokat, az új élelmiszereket abba raktam. Már nagyon utálom őket :) a szekrényt is szétcsavaroztam, de még volt ugye az a 3 lepke...hát remélem nem találnak semmit :(
2016. szept. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!