Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor én most mit ettem?

Akkor én most mit ettem?

Figyelt kérdés

Ülünk barátnőmmel westend földszintjén. Egyszer csak lehullik a mozgólépcső irányából valami

Felveszem. Olyan mint egy kék cikcakkos gumicukor.lefújom,beleharapok erre íze mint a szappané... De léteznek 4centis cikkcakk alakú szappanok? Vagy más valamit sikerült megharapnom? 😔



2016. szept. 24. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Minek vetted fel?? Es ha valami nagy fertozott ember szajaba volt ?? Vagy valami ami maradando betegseget okoz? Erre gondoltal mar?? Gondolom nem.

2. Igen az szappan itt nalunk Szegeden lehet kapni kicsi kek szinu szappant biztos az volt.

(Nem offolni akartalak ezert, hannem arra akartalak figyelmeztetni,hogy figyelj oda az ilyenekre!)

2016. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok eszed van
2016. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!