Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az RTL KLUB-on miért nincsenek...

Az RTL KLUB-on miért nincsenek már anime rajzfílmek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Voltak? Kérdezd meg a vezetőket. Nekem nem hiányoznak. Van így is bőven szemét.
2016. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Mert az RTL KLUB egy szennycsatorna. Kár, pedig nagyon kevés a szinkronos anime magyarországon.

#1 Szerintem az a szemét, amit a Show müsorokban és különböző valóságshowokban nyomatnak.

2016. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs rá igény.

Az a réteg aki ezeket nézi a neten nézi mostmár az animéket.

Amíg futott az animax én is csak reklám gyanánt használtam. Anno FMAB megnéztem 1-2 részt az adón utána nem vártam heteket, hanem leszedtem a netről és megnéztem az egész évadot előre.


Ilyen formában pedig ez kidobott pénz lenne a TV-nek. Animax ezért is ment rönkre.


Jobban megéri nekik az olyan műsorok amiket nyuggerek is tudnak nézni, illetve olyanok akik nem netről szemezgetik a műsort/ illetve original magyar műsorok amiket ők tudnak leadni elsőként (pl valóvilág, jóbar rosszban).


Külfödi sorozatok, animék, stb... ezért vannak bukásra ítélve magyar televízióban.

2016. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Részben az egykori médiahatósággal, az ORTT-vel való huzavonáikra vezethető vissza. Ők ezerrel támadták az animéket meg lényegében mindenfajta rajzfilmet, amiről úgy ítélték, hogy nem való gyerekeknek. Persze az RTL is hibás, amiért korai időpontokban vetített olyan sorozatokat, mint a DBZ vagy InuYasha, emiatt pedig nemcsak az ORTT, hanem a feldühödött nézők is panaszkodtak nekik.


Nem éri meg nekik bajlódniuk az ilyesmivel, hogyha már korábban ennyiszer belebuktak. Így is van elég nézettségük, a magyar weeb-ek java pedig eleve nem nézne animét tévén. Plusz elég szétnézned itt a Gyakorikérdéseken, mennyi szülő írja, hogy inkább ősrégi Hanna-Barbera rajzfilmekkel meg egyéb gyermeteg művekkel sorvasztja a gyerekei agyát, mást meg nem enged nekik nézni, főleg animét.


Más országokban kialakult egy olyan nézői kultúra, ami nyitott az animék és egyéb keleti művek felé. Magyarországon ezt már csírájában elfojtották, szóval veszett ügy az egész.

2016. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen leginkább ortt, és az aggódó szülők írásainak köszönhetjük, hogy nincsenek Animék az Rtl-en.

Igény van rájuk Lásd német szinkron, ők örülnek neki mi nem.

Lásd még amerikai stb...


Ma induló Kiwi Tv-én lesz Anime a A dinoszauruszok királya 20:00 13:00 kor lesz látható.


Csak a magyar nép ilyen zárt látó körű...


Talán lesz majd idővel: Tokyo New New, Tsubasa kapitány, Megaman Nt warrior, Kukucska kalandjai, Kilari és a Kaleido Star, F-Zero-t, Hello Kitty stb. ezeket nyugodt szívvel adnám le, ha a helyükbe lennék. Hasonló gyerekeknek szóló Animét biztosan adnék.


Star Academy is bukás nézettségileg mégis adják az Animéket se vegyük el már, ha nem tetszik nem muszáj tv-ében nézned...

2016. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 6-9 éves még talán nem a netről fogja leszedni. :)
2016. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekünk UPC van és nekünk is van Kiwi tv. Én csak azt várom, hogy ott több animék is legyenek! :)
2016. szept. 26. 20:26
 8/14 A kérdező kommentje:
A KiwiTV-n! :)
2016. szept. 26. 20:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak a a baj, hogy a KIwiTV-n még dedós sorozatok vannak meg reklám szünetek. Minek egy mese csatornán megszakítás?
2016. szept. 26. 20:42
 10/14 A kérdező kommentje:
az a*
2016. szept. 26. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!