Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ha betegesen hasonlít...

Normális ha betegesen hasonlítani akarok egy emberre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm akit régen szerettem (fiú, én lány vagyok) és beszélgettünk. Aztán később ez elmúlt és nem beszélgettünk. Én már nem érzek iránta semmit de valamiért kötődöm valahogy hozzá. Vagyis minden amit tesz és amiket csinál az nekem tetszik és hasonlítani szeretnék rá. Felnézek rá és olyan akarok lenni mint ő.(nyilván nem külsőségekre értem ezeket) Nem tudom ez mennyire normális.
2016. szept. 28. 13:37
 1/1 2*Sü ***** válasza:
100%

> Normális ha betegesen


Ez már egy ellentmondás. Olyan, mintha az kérdeznéd, hogy kék-e az a piros valami, ami…


Ha betegesen akarsz hasonlítani, az nem normális. Ha normális, akkor nem beteges…


Amit amúgy írsz azzal önmagában nincs feltétlenül gond. Az embernek van saját egyénisége. Lehet példaképe, aki hasonló személyiségű, és valóban felnéz rá, és próbál a nyomdokába lépni. A kérdés, hogy valóban a saját személyiségedet erősíted, szélesíted-e ezzel, vagy valamiféle álarcot növesztesz, mert ez utóbbi előbb-utóbb rád fog negatívan visszahatni. Ezt fontold meg jó. Fontold meg, hogy valamivel akkor is foglalkoznál-e, ha történetesen ő nem lenne. Ha igen, nincs gond. Ha önmagadtól eszedbe se jutna, vagy ha eszedbe jutna, elvetnéd, akkor van gond.

2016. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!