Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázpisztolyokat tudnáto...

Milyen gázpisztolyokat tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Önvédelmi célból szeretnék beszerezni egy gázpisztolyt, olyat amit utcán is lehet hordani, szóval a gumilövedékes kiesett sajna.

Annyira nem vagyok jártas, hogy melyik márka és típus megbízható, ebben szeretném kérni a nálam jártasabb használók véleményét. Köszönöm!



2016. szept. 28. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A Zoraki fegyvereket ajánlanám, van több méretben, és többfajta tárhellyel is. Itt tudsz nézelődni, nézd meg a videókat is. Elég megbízhatónak mondják. Ha utcán akarod hordani, akkor fegyverviselési engedélyt kell kérned.

[link]

2016. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Az a baj,hogy kéne még tudni pár dolgot. Anyagi ráfordítás,öntöltő vagy revolver?

Én ha ajánlhatom akkor vegyél olyan revolvert,ami gumilövedék kilövésére is alkalmas,de ettől függetlenül gáz-riasztó besorolású,ergo lehet rá viselésit kérni,hordhatod az utcán gázzal töltve,otthon meg ha úgy érzed bele rakhatod a gumit(de azt szigorúan csak riasztó tölténnyel szabad lőni,gázzal nem).

Ha öntöltőt szeretnél,akkor csatlakozok az előttem szóló kollégához,Zorakik elég megbízhatóak. Az egyik legjobb ár/érték arányban a 914. Kicsi,kompakt,viszonylag könnyű,eddigiek alapján nagyon megbízható és belefér 14. De a 906 és a 917 is nagyon megbízható,jó fegyverek. 918-ról nincs tapasztalatom,de azt mondjak nagyon szar.

Viszont ha tényleg tudunk maximált árat és hogy milyen fajtát,akkor többet tudunk segíteni :)

2016. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Zorakit megnéztem, olyan 20-25 ezer között mozognak, ez az árkategória lenne a legjobb nekem, mert ugye tok, engedély, stb. is kellene hozzá még. Ilyen árkategóriában revolver típusút is tudnátok ajánlani? :)

2016. szept. 29. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Forgóból EKOL VIPER vagy LITE klassz , próbáld meg melyik kényelmes . Azt vedd meg amibe a félautomata PAK gáz töltények is beférnek a dobjukba . Ezt ott ki tudod próbálni , azok 100 bárral erősebben terítenek . Szatin , króm fémbevonatúak amik tartósak , a fekete hamar kopik . Hasábtárasból revolverezhetők a jók , ezek jók : Zoraki 914 , Ekol MAJAROV - Ekol ALP .
2016. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami gumi kilövésére is képes,pl zoraki r1 gg,ha esetleg megunnád a gázpatronokat,mint ahogy én is hamar ráuntam.Azt is figyelembe kell venni,hogy a gázpisztolyok szélben használhatatlanok,szembe szélben meg téged is kiüthet.A felesleges lövéshang pedig nem kell taglalnom.Ha ingerlő anyagot kell használni,akkor gázsprayt,lehetőleg olyan amit a rendőrség is használ pl USA ban,ilyen a sabre red,és főleg a fox labs.minimum,KO pfeffer FOG,de a JET is szépen terít, ,,szélállóbb,,.

pl wadie patronok elakadást okoznak sokszor,umarex töltények, vagy vannak,vagy nincsenek.Ezenkívül a hatóanyagok is elavultak már.:

CN ősrégi,nem taglalom

CS habár hamar hat,azt mondják részegekre,drogosokra nem hat.

PV szintetikus kapszaicin,a természetes paprika kivonatoknál OC jóval gyengébb hatású.

CR hatékony lehet,de nincs (még?) csak nehogy szembeszél legyen.

2016. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a normális.

10-ből 9-szer a férfi kezdeményezze a szexet. Nem elég tökös, magabiztos, alfa, önbizalommal teli, domináns a férfi hogy mindig ő másszon rá az asszonyra amikor kedve van?


Bocs, de ez az én szememben úgy jelenik meg, mintha nyámnyila, papucs, tutyi-mutyi, visszafogott férfi lennél, aki nem mer kiállni saját magáért és nem meri elvenni azt, amire vágyik.


Jönnek mindig ezzel a hülye egyenlőséggel, meg már szinte egyformasággal, de ez szerintem csak a béna férfiak kifogása. Dugnál vele? Akkor mássz rá. Nagyon bizonytalan férfi lehetsz, ha azon tördeled a kezed, hogy "jaj a feleségem nem mászik rám, most akkor nem kíván?". Hihetetlen nekem szinte

32/F

2016. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat így már sokkal könnyebb lesz dönteni!

A 6-os válasz szerintem mellé ment :D

2016. okt. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!