Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy verekedni...

Szerintetek gáz hogy verekedni akarok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Fiúkkal nem tudok verekedni mert 170cm és 56kg vagyok.
2016. szept. 28. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit, hogy 170 centi és 56 kiló vagy. Van egy ismerősöm, aki 165 és 56 kiló, és egy 195-ös 100 kilós (nem zsír, izom) embert úgy összepakkolt, hogy csak lestem. :D

Attól függ, hogy miért akarsz verekedni lányokkal. :D Ha megcsalt téged, akkor nem lány, nyugodtan mehet neki a pofon. Ha csak azért, mert gyengus vagy, akkor lehet, hogy még a lányok is szétvernek. Erről is van storym :D

Egyáltalán mi a tökömért akarsz te verekedni?

2016. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én szememben az a férfi, aki megüt egy nőt, nem férfi.


Nem azt mondom, hogy a nők gyengébbek (még ha így is van, vérszomjasabbak, mint a férfiak), de egy nő mégis csak egy nő. Ők a férfiak ellentétei, a "tisztábbik" nem, tiszteletet érdemelnek, több szempontból is.


Ami a qrvákat illeti, nos igen, ők más eset, de azt mondom, még őket sem szabad megverni.


Apukám, ha te fiú létedre lányokat akarsz verni, csak azért, mert olyan töketlen vagy, hogy fiúkkal nem tudsz verekedni, s inkább a nálad gyengébb embereket (lányokat!!! 56 kg-os létedre... na neee...) versz, meg is érdemled, hogy még a szart is kiverjék belőled...

2016. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!