Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakot válasszak? Mely...

Milyen szakot válasszak? Mely szakmák lesznek keresettek? Mit érdemes választani?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és gimnáziumba járok.És igazából bizonytalan vagyok. Felvettem a történelmet, mint fakultációt abból emelt szinten fogok érettségizni. Jól tanulok de a matek nem megy. Ezért gondoltam hogy elmegyek jogásznak, és azzal elhelyezkedem.Van nyelvvizsgám is. De egyre több cikket olvasok, hogy a jogász szakmában egyre nehezebb elhelyezkedni. Ez igaz? És függ az egyetem nevétől az hogy mennyire lesz egy jogász keresett? Tudom, hogy egy emelt töri érettségi sok helyre jó.Tud valaki olyan szakmát mondani ahová ez követelmény, jól fizet és keresett és persze van állami.
2016. szept. 28. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!