Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok, de egyszerűen nem tudnám vele csinálni. Igazából ha meg akarom szólítani, akkor meg elmegy a hangom, és elkezdek remegni. (a srácot nem tudom, hogy mi)

14/f/homo



2016. szept. 28. 16:32
 1/4 anonim válasza:

szerintem először csak próbálj meg haverkodni vele és ha kiismered akkor tudni fogod, hogy ki illetve melyik nemhez vonzódik

13/L

2016. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam haverkodni vele, még mikor tudtam vele beszélni (nem ment el olyankor a hangom) de a suliban a legjobb barátjával van, aki meg engem utál. (Meg én is őt)
2016. szept. 30. 15:08
 3/4 anonim válasza:
esetleg közösségi oldalon ha ráírsz?
2016. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mert a facemet letiltotta, az emailjaimat nem olvassa, a sky.e üzeneteimet meg szerintem meg se kapta. Máshol meg nem vagyok fent.
2016. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!