Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond velem? Vajon...

Mi lehet a gond velem? Vajon terhes lettem? Ez a menstruáció normális?

Figyelt kérdés
A köv. lenne: altalaban egy havi ciklusom olyan 30,32 napos tegat az elso naptol szamitva ennyi ido telik el a kov. menszeszemig. Legutobb augusztus 9 vagy 10 en voltam egyutt a parommal lefekudtunk hasznaltunk ovszert nem eszleltunk rajta szakadast augusztusban 26 an megjott es 30 ig tartott hozzateszem aug. 21 es 22 en teszteltunk am sztem korai lehetett es delutanibol . Azota nem voltunk egyutt semmi ilyesmi most szeptemberben 21 en jott meg a menstruaciom elso ket nap nagyon eros elenk piros verzes majd egyre csillapodo . Mar lassan 2 hete vizelesi ingerrel kuzdok jarok vecere 20 percenkent vagy kesobb felfazva sztem nem lehetek mert nem csip es ilyen sok ideig csak nem tarthat egy megfazas. Mit gondoltok? Teherbe estem? Mindenre figyeltunk megis van ra esely? Kerlek segitsetek nekem normalis valaszokkal egy 16 eves ketsegbeesett lany
2016. szept. 28. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!