Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ebay.com mennyire megbízható?

Az ebay.com mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Marmint rendeltetek már onnan...és az jött meg ami a képen volt?...es kb mennyi idő alatt hozzák ki?..es van szállítási költség? Én most nyakláncot szeretnék rendelni...és ,azt szeretném, hogy az jöjjön amit szeretnék.

2016. szept. 29. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Fény utcai piac mennyire megbízható?


Ez a kérdés megválaszolhatatlan, hasonlóan a tiédhez. Nem a piac / eBay ad el neked valamit, hanem az ott árusító személyek / cégek. Az ő megbízhatóságukat kell ellenőrizned.


Ezt eBay-en marha egyszerűen megteheted, megnézed az értékelésüket, majd józan paraszti ész alapján döntesz.

2016. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a keresőt nem tudod használni, akkor inkább ne foglalkoz az ebay-el.

Az összes kérdésedet csak én megválaszoltam már itt legalább tíz-tizenöt alkalommal. Az ebay maga biztonságos piactér, s elég profi abban is, hogy megóvja az eladót és vevőt a szélhámosoktól.

Az eladó megbízhatóságát jól mutatja az eladásainak száma, s százalékos értékelése.

Fontos arra is figyelni, hogy mit ír, hogyan fogalmaz. Csodák nincsenek. Pl. ékszernél nem mindegy, hogy arannyal futtatott, vagy arany szerepel a szövegben. Ha feltűnően alacsony az ár, olvasd át alaposan a leírást.


Egyébként a kérdésekre maga az ebay is választ ad a terméknél. (pl. mikorra érkezik meg (erre egy várható terminust ad). Ott van a szállítási költség is.

2016. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. szept. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!