Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pick pack point surgosss?!

Nem megy kérdése:

Pick pack point surgosss?!

Figyelt kérdés
Megszeretném tudakolni , hogy pickpackpointra tudok-e nagyobb értékű tárgyat pl 200ezer forintos tárgyat rendelni vagy van-e egy bizonyos limit? Készpénzel tudok nagyobb értéket is fizetni vagy csak bankkártyával?

#Pockpackpiont
2016. szept. 29. 18:15
 1/3 Dávid Attila válasza:
Az eladótól függ. Szerintem pénzbeli limit nincs, gondolt arra, hogy több száz ezer Ft-s ékszert is lehetne oda küldeni, ami kicsi, de drága. Szerintem ott érdeklődj ahol vásárolni szeretnél. Pick-pack pont-nál nem hiszem, hogy Kp-s lehetőség van, csak előre utalás, és bankkártya értelmét látom, különben utánvétes lenne.
2016. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp a Pick-pack pont-nál van utánvét nélkül lehetőség készpénzzel vagy kártyával fizetni!
2016. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Pock pack pontnal valoban van utanvetel. Én már fizettem igy. Kérdésem afelé irányult hogy nagyobb értéket pl ékszer , háztartási gép , monitort ( ugye ezek a tárgyak akár 100ezer felett vannak) lehet-e utánvételesem fizetni avagy van egy limit pl100 ezer ft és felette csak bankkártyával lehet. Erre kerestem választ ha tudjátok nagyon megkoszonnem ha leirnatok.
2016. szept. 29. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!