Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek kint Bécsben?...

Mit vegyek kint Bécsben? (Furcsa kérdés, kifejtem, olvasd el, kérlek! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervben van egy kirándulás Bécsbe. Voltam már kint,de akkor sajnos nem volt lehetőségem jobban szétnézni,vásárolgatni. Most viszont lesz. Az lenne a kérdésem,hogy hová nézzek be,miket érdemes kint venni,lehetőleg olyan dolgokat,amik itthon nincsenek!

Első sorban,ami érdekel,az a smink, édesség,parfüm. Vagy olyan boltok,amik itthon nincsenek.

Tudom,hogy nem megszokott kérdés és elég hülyének néztek:D De örülnék,ha válaszolna rá valaki :D

Köszönöm,előre is! (És elnézést az esetleges helyesírási hibákért,telefonról vagyok.)


2016. okt. 1. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el a Heindl Schokomuseum-ba, és vegyél ott csokit (boltjuk van több helyen is). Isteni!

[link]

2016. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá, mire vágysz leginkább? E szerint dönts.
2016. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

#1,ez nagyon jól hangzik :3

#2,nem gondolkodtam azon,hogy mennyit költenék. Persze,nem akarok fölöslegesen pénzt szórni:D Szüleim mondták,hogy ha kimegyünk,vásároljak bátran-utó-szülinapi ajándékként,18.-ra. Szeretek úgy kimenni,hogy tudom mit akarok. Csak most fogalmam sincs xD

2016. okt. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!