Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest utcái mennyire...

Budapest utcái mennyire biztonságosak este?

Figyelt kérdés
Új vagyok még Budapesten.

2016. okt. 4. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
És lány vok :)
2016. okt. 4. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia , nincs ilyen . Sajnos bárhol bárkit érhet baj . Paprikaspré legyen a zsebben vagy övön , nem a táskában .
2016. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha vok vagy, akkor nem akarok válaszolni neked. Ha vagy, akkor általában biztonságos. Elég nagy a város, sokféle épületekkel, emberekkel stb. Nagyon kevés a veszélyes hely. Voltak kritikus részek, amelyeket erősen bekameráztak. Azóta gyakorlatilag megszűnt az utcai bűnözés ott.

Garancia persze nincs semmire. Balgaság lenne kijelenteni, hogy egy városrész teljesen biztonságos, de nem kell rettegve közlekedni sehol.

Nem vokkoltad, hogy milyen idős lány vogy, de a spray-t felejtsd el. Nem lehet vele célozni, s ha olyan a légmozgás, többet kapsz te a permetből, mint az esetleges támadó.

2016. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Az attól függ, melyik kerület.

Pl. a VIII. kerbe vagy Csepelen még nappal sem ajánlatos egyedül mászkálni túl sokáig.

Ahogy vannak olyan helyek is, ami esténként totál kihalt, egy lélek sincs a környéken, leginkább a kertvárosi részek.

2016. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az este? És melyik utcák?


Összességében Bp biztonságos város, a belsőbb részek legalább 10-ig tele vannak emberrel, körúton és azon belül éjjel is. A legnagyobb probléma zsebtolvajlásból szokott lenni, ill. alvó embereket is előszeretettel zsebelnek ki éjszaka a villamoson. De ennél többre a város nagy részén nem kell számítani - a para környékeket (pl. külső VIII. kerület) nyilván érdemes elkerülni, de amúgy sincs ott semmi érdekes.

2016. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló : a paprika nem gázspré kutya ellen is tökéletes, másrészt célozni nem kell a FOG terítőfejessel mert van olyan is a JETen kívül . A támadó/k és a védekező között a légáramlás szélben is csekély . Tájékozódj mint sem tapasztalat nélkül lebeszélsz mást hasznos lépésről .
2016. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én itt születtem Bp-en, itt élek 31 éve nőként. Gyakran jártam haza este (10-11 körül), mindösszesen egyszer ért atrocitás, mikor egy fiatal férfi álló cerkával odajött a kihalt lakótelepen, és megkérdezte lesz..nám e? Nem hagyott békén, nekimentem, elesett, elfutott.


Persze vannak részek, ahol jobb nem mászkálni este például a keleti környéke ilyen, de ott nappal is voltak érdekes dolgok.

Én kerülöm az aluljárókat buliból hazafelé, vagy az elhagyott részeket. De szerencsére egész este még hétköznap is elég nagy jövés-menés és az élet. Az éjszakai járatok is sűrűn járnak. A zsebesekre tényleg nem árt figyelni, bár tőlem még sosem loptak el semmit.

Nem tudom, hány éves vagy és megengedheted e magadnak, de amikor még óbudán laktam, nem a belvárosban, gyakran mentem haza taxival buliból (nem voltam nagy bulis, úgyhogy belefért)

2016. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Városrészenként eltérő. A budai rész itt-ott jobb. De van olyan rész amit érdemes elkerülni.


Ha részleteznéd hogy merre felé mozogsz akkor többet tudunk segiteni.

Mert nálunk a töltés este elég gáz. De van bp-n vagy 100töltés.

2016. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!