Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érkezett meg a címünkre,...

Nem érkezett meg a címünkre, amit ebay-en vásároltam. A reptéren "ragadt". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Rendeltem ebay-en egy nyakláncot, de azóta se érkezett meg. Figyeltük nyomkövetőn is, de valamiért a Ferihegy reptéren "ragadt". Pedig már október 29. -e óta ott van. Vártunk még pár hetet hátha kihozzák a címünkre, de nem történt meg. Ezért nem rég felhívtuk a repteret, akik azt mondták, hogy hívjuk fel a postát. Felhívtuk őket is, viszont nem találtak olyan csomagszámot. Van valakinek ötlete mit csinálhatnék? Köszönöm előre is. :/

2016. okt. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak kamu nyomkövető oldalak. Az egyiknek valami számok is vannak a címében. Tehát közel sem biztos, hogy nyomon követve küldték. Az ázsiaiak szeretnek trükközni ezzel. Láttam már ilyen kamu oldal által szolgáltatott információt, és például furcsamód egy szép kerek időpontban érkezett meg a csomag, percre pontosan délben. Az életben ez nem így néz ki. Melyik oldalon láttad a sajátodat? Mutathatbál róla screenshotot.
2016. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vámon fennekadt
2016. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akadt fenn a vámon. Ha fennakadt volna, akkor a posta nyomkövető rendszerében benne lenne, hiszen ők értesítik a vásárlót abban az esetben.
2016. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ára mennyi volt?
2016. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 17track.net-ről, a feladó küldte el nekünk a linket, hogy ezen az oldalon tudjuk figyelni a csomagot. Nem volt drága, pár száz forintról beszélünk.
2016. okt. 5. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jól emlékeztem... a 17track tuti kamu. De ez nem feltétlenül rossz hír, hanem csupán még várni kell a küldeményre, nincs még Európában.
2016. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!