Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reklam neve? :Csao amidzsi,...

Reklam neve? :Csao amidzsi, meg mindig ez a legjobb hely a varosban!

Figyelt kérdés
Regi reklam de annyira bennem maradt h szoktam ezzel a szoveggel szorakozni :) parom ugyhiszi h kitalaltam be akarom bizonyitani h tenyleg reklambol vettem.azt hiszem pizza reklam volt ristorantes,de mar nem vok benne biztos,probaltam megkereseni a reklamot de nem tudom hol kezdjen
2016. okt. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis segítség a kereséshez (én ugyan nem fogok helyetted böngészni) nem "Csao amidzsi" hanem "ciao amici" így írják helyesen. Ha így keresgéltél, hogy Csao amidzsi, nem csoda, ha semmit nem találtál.
2016. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben koszi,bocsi de nem tudok franciaul
2016. okt. 5. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Te most trollkodsz, ugye? Francia pizzareklám, mert a pizza az egy jellegzetes francia étel... meg a ciao is olyan vérbeli francia köszöntés.. Ha hülyéskedsz, akkor jó volt, jó humorod van 😂
2016. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah jo a humorom mondtak mar,tudom h olasz,azert is irtam ki ilyen magyaros hangzassal mert sztem nemsokmindenki ertene meg milyen reklamrol van szo.de igy se talaltam semmit azert kosz
2016. okt. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!