Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rakjak a pattanásaimra,...

Mit rakjak a pattanásaimra, amik most kezdenek "beérni"?

Figyelt kérdés

A homlokomon rengeteg kis pattanàs van,ami most kezd beérni.Tehàt még nem sàrga,meg ilyenek csak màr egy ilyen kis púp ami elég csúnya.

Valami tonikot,vagy sószappant vagy micsodàt tegyek ràjuk,hogy elmújanak?


2016. okt. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet szerintem megmondani ennyi alapján. Olyannal kéne beszélned aki hozzáértő
2016. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,de mit ajánlanál nekem?
2016. okt. 7. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok semmit sem ajánlani. Nekem is problémás a bőröm, de az a legrosszabb az egészben, hogy a saját korosztályomon ezt nem látom. Kicsit irigykedem is :D ma voltam kozmetikusnál, életemben másodszorra. Először például azt mondta hogy próbáljak meg tejtermék (de főleg tej) mentesen élni. Ezt másfél hónapja tartom, de nem sokkal jobb :/ majd néhány nap múlva meglátom a mai kezelés eredményét, remélem segített valamit. Kozmetikust próbáltad már? Talán segíthet.
2016. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam bőrgyógyásznál is de az még csak meg sem nézte rendesen a bőröm
2016. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon nehéz segíteni, mert annyi féle bőrtípus van hogy hihetetlen.
2016. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!