Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szasztok! Mondanátok nekem...

Szasztok! Mondanátok nekem ehhez hasonló együtteseket? Vagy k-pop stílusúakat?

Figyelt kérdés
EXO, BTS...stb

2016. okt. 9. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bigbang
2016. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. okt. 9. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
GOT7, VIXX, NCT U/127 talán
2016. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike!
2016. okt. 10. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Shinee, Infinite, Monsta X, Seventeen, Up10tion, Teen Top, GOT7, NCT127, NCTU, IKON, WINNER, BEAST, B.A.P, MASC, PENTAGON

Lány bandák

Blackpink, 2NE1, AOA, IOI, SISTAR, EXIT, F(X)

r&h: vegyes

Crus, Zion.T, Kitti B,Jessi

Szerintam nagyon menő és jó dolog sok bandát és annak tagjait ismerni. MInnél több biasod van szerintam annál jobb fanolni annál sűrűbben tőr rád a fangörcs..XDD

Tudok zene számokat is küldeni mármint linkelni bandákra szedve, meg szóló előadokat is tudok irni, meg ha bármi kérdésed van a kpopról koreáról akkor nyugodtan irj, kérdez:DD

Nagyon keveset irtam a töredékét annak amit ismerek és van.. úgy hogy úgy se birom ki még holnap irok elöadokat meg bandákat is:D

2016. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

K-r&b*- jelöli a szóló előadokat nem tom hogy van pontosan de sztem ez a lényege:)

előző voltam...mondom én hogy nem birok magammalxdd

2016. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még a Victon, Vav, Ace (érdemes rájuk nézni :3)
2017. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!