Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért írok itt mert tanácstala...

Azért írok itt mert tanácstalan vagyok. Van ey barátom 8 éve vagyunk együtt. Már együtt élünk egy albérletben. Voltak köztünk problémák, reneteg mindnen átmentünk már. Sok rossz volt amit megéltünk. Nagyon imádom. Ő a mindenem! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Etleinte nagyon nehzen szoktunk össze még csak egy éve lakunk együtt de már elég jól kijövünk. Ám az utóbbi időben ugy érzem kicsusztak a dolgok a kezünkből. Mindzek előtt szoba jött a ház vásárlás. Eleinte lelkes volt látszott raja hogy akarta. "csináljuk együtt jo lesz". Aztán most meghátrált h nem akar ahogy nem sem. Kérdeztem miért? Nemrég még akartad azt mondtad h érzelmi szinten is akarod. De csak annyi hogy elmult. Nem értem mi történt. Már nem szeret. Ragaszkodik elmondása szerint meg érez még de nem szerelmes nem hatja meg annyira. Mit tegyek hogy viszakapjam? Szeretném nagyon! Mit tegyek hogy ujra egy kicsit érezzn? Tudom h idő kell Mindennek. De mégis hogyan? Hibáztam én is ezt tudom. De amit eddig elértünk nem szeretném hagyni. Mi a tanács???

2016. okt. 10. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hüha... Remélem azóta minden rendben azért... :(
2018. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!