Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha msn-en egy iskolatársamnak...

Ha msn-en egy iskolatársamnak állandóan írok, mindig írok, amikor bejelentkezik, akkor van rá esély, hogy egy idő után megharagszik, letilt, elege lesz vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 16:15
 1/3 anonim válasza:

Ezt neked kell tudnod.....attól (is) függ hogy milyen viszonyban vagytok, és abból hogy hogyan reagál, mikor írsz neki!

Szokott válaszolni? Esetleg tett valamilyen megjegyzést az iskolában ezzel kacsolatban?

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2010. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után nagyon zavaró tud ám lenni,még ha barátok vagytok akkor is! Szerintem vegyél egy kicsit visszább,mert lehet az illető nem szeretne megbánatni azzal,hogy azt mondja ne írj neki mindig. Amúgy ezt neked kellene tudnod,pl.mond-e olyat ami ezzel kapcsolatos,mondja-e hogy zavarja a dolog vagy ilyesmi.
2010. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kurv@ egyszerű, egy ideig ne írj neki. Ha nem ír rád pár napon belül megkérdezni, hogy mizu, akkor szerintem egyértelmű. :)
2010. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!