Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
catyst nevű felhasználó kérdése:

Aki látta már a "Lány a vonaton" filmet, vannak olyan durva jelenetek benne mint a Holtodiglanba?

Szerintem a Holtodiglan elegge betegesre sikerult. Annyira nem tetszett. Kivancsi vagyok a velemenyekre!

2016. okt. 13. 12:33  Privát üzenet  

A válasz
zita :D nevű felhasználó válasza:

Én ki is olvastam a Lány a vonaton című könyvet,és a filmet is megnéztem,ahogy kijött. Nekem nagyon tetszett,van benne pár durvább jelenet,kicsit bonyolult sokan alig tudtak kiigazodni a filmen,bár én a könyvet is érthetőnek találtam. Nagyon jó film/könyv, érdemes megnézi/elolvasni. Bár ha elszeretnéd olvasni én azt ajánlom csak utána nézd meg,mert unalmas lenne a könyv.

# 1/1Időpont 2016. dec. 18. 14:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez a video miért durva? Mit mondanak?
Tudnátok olyan animéket írni ami nagyon durva és kiráz tőle a hideg?
Én egy novellát írok 16-20 évesek számára, aminek a témája 17 éves tinédzserek, de főleg erőszakos brutális megvalósítással. Az itt a kérdés, hogy ez az alap felállás mellé a...
A fejbenszámolást lehet durva jó szintre fejleszteni vagy az egy adottság?
Szerintetek kicsit durva? Lehet belőle baj?
Hogyan felejtsek el egy videót amiben egy olyan dolog volt amit nem akartam látni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!