Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy az osztályomb...

Azt hiszem, hogy az osztályomba az egyik lány szerelmes belém hogyan tudhatnám meg, hogy ez igaz?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nyúlj bele a bugyijába! Ha pofán vág akkor nem szerelmes beléd.
2016. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran figyel téged, mosolyog ha a közeledben van, ragyognak a szemei, keresi a társaságod, néha-néha megérint, stb.
2016. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha hozza szólok,akkor a mindig mosolyog, igen félig meddig ragyognak a szemei, ha valamit kérek tőle akkor szívesen ideadja.
2016. okt. 13. 19:16
 4/5 anonim válasza:
Én egyszer kiszemeltem hogy az egyik osztálytársam (lány) nagyon nézett engem és mindig mosolygott rám. Én egyszer odamentem hozzá, az arcát megsimogattam, és mondtam neki hogy helyes lány vagy, lenne kedved beszélgetni iskola után? És 100%-osan elfog pirulni, és zavarba lesz.
2016. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok??
2017. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!