Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni patkánymérget?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Bp-en nem tudom, vidéken a háztartási, vagy gazdaboltokban, ahol a fümagot is, műtrágyát árulják! Pesten talán nagyobb barkácsáruházban lehet kapni, és nem is túl drága!
2008. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Minden háztartási boltban, DM -ben, Tescoban, stb. A vegyi áruknál keresd, a chemotox meg a hangyairtó mellett! Az árát nem tudom.
2008. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
83%
1000 ft alatt van
2008. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
fogd meg és rakd ki szépen ...cöhh nem kell ahhoz megkinozni...
2009. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
egyet értek az előttem szólóval. A patkány a világ legédesebb állata, és nem kell őket bántani.. az én legjobb barátom egy patkány volt. kicsit hülyén hangzik, de igaz. Imádtam és nem akarom, hogy akárki is patkányt öljön, mert ez szerintem embertelenség. Hihetetlen hogy mennyire az ember szívéhez tudnak nőni. cserép alá kell tenni egy fél diót befelé fordítva és amikor bemegy hogy megtudja enni, ki fogja lökni és a cserép rá fog esni. alá kell csúsztatni egy műanyag vagy egy akrton lapot, azzal betenni egy ketrecbe vayg egy dobozba őket, és szépen elvinni valahova ahol ne zavarnak senkit, és ott szabadon engedni őket. Én ezt tudom javasolni.
2009. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, magadnak veszed.

Hogy a francba gondolod, hogy akkor te majd veszel patkánymérget, hogy kiírtsd őket? Képzeld csak el, szenvednek!!! Ne gyere azzal, hogy csak állatok vagy mittudomén, ők nem tudják, hogy esetleg kárt okoznak neked, vagy idegesítenek, érted? Nem is értem, hogy miért nem szégyenled hogy egyáltalán kiírtad ezt a kérdést!?

2009. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
igy van ... szegény kis pakkánykák :(
2009. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
azért egy házi patkány és egy koszos betegséget terjesztő patkány nem ugyan az. Ki kell irtani a háztartásokból őket. Túl sok kárt okoznak.
2009. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
a betegséget terjesztő embereket is kikell irtani az utcáról ??? jaaa hogy az nem ugyanaz ???-.-'
2009. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan. Plusz a patkány nem gonosz, nem akarja terjeszteni a betegséget, és nem szándékosan okoz neked kárt! Ő így marad életben, de nem akar neked rosszat, mert nem ember...
2009. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!