Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni a túl...

Nem tudom elfogadni a túl vékony lábaimat. Tippek?

Figyelt kérdés

Azt nem mondanám, hogy sovány vagyok, csak a lábaim nagyon vékonyak, emiatt úhy érzem, hogy fura/csúnya testalkatom van. A csípőm nem eléggé széles(eléggé keskeny), a derekam pedig az átlagnál egy picivel szélesebb. Na meg elég magas vagyok lány létemre, amit utálok(172 cm). Most a lába kb. ilyenek lehetnek: [link]



Szeretném rajta változtatni. A genetikában is rendesen benne van, anyunak is elég vékony lábai vannak, viszont a felsőteste mondhatni ducikás. Apu szintén. Nem akarok ilyen maradni, szeretnék végre vastagabb lábakat. De most nem olyan nagyon izmos lábakra gondolok, mert azok nem tetszenek, hanem például ilyenre: [link]


Légyszi segítsetek!



2016. okt. 14. 22:09
 1/8 anonim válasza:
30%
hát a genetikával aztán küzdhetsz de nem győzhetsz....sportolj és max úgy tudod elérni.fogyj hasból,hordj fűzőt(ez már a legszélsőségesebb tanács.)
2016. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 david204 válasza:

elsőnek szedj fel pár kilót ami meglátszik a lábon is

és aztán csinálj hasizmokat 3 óránként kb 15-t ha nem vagy sportos és hidd el megéri :)

2016. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

172 centivel nem vagy "elég magas lány létedre". Tökátlag magasság.


Célzott fogyás nincsen, nem tudsz csak innen vagy onnan fogyni.


A lábad vastagításához meg izmosodnia kell, guggolás, kitörések, tehát edzés, mellette azért egyél rendesen, tehát a szinteden külön sporttáplálkozás nem feltétlenül muszáj, de nehogy koplalni merészelj. Túl izmos meg sosem lesz, majd meglátod, hogy egy közepes eredményért is meg kell dolgozni.

2016. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg fogom fogadni a tanácsotokat. Hízni pedig már próbáltam, de bem sikerült, na meg étvágyam sincs.:(
2016. okt. 15. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Tessék rendszeresen viszonylag hosszabb távokat futni. Az emberi szervezetnek, ezen belül is az izmoknak van egy olyan tulajdonsága, hogy alkalmazkodnak a használathoz. Ha a lábadat sokat használod például futásra, akkor az izmok úgy alkalmazkodnak, hogy megnagyobbodnak.
2016. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A futáson gondolkodtam, de aztán bem kezdtem bele, mert féltem, hogy nehogy még vékonyabbak legyenek tőle vagy ilyesmi.:/ De akkor most annak is próbálok neki állni.;)
2016. okt. 25. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hóó, ezt nem is láttam. A hosszútávfutástól pont nem nőni fognak az izmok, hanem inkább fordítva. Nézzük csak meg a hosszú- és rövidtávfutók közti különbséget.
2016. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a futás kizárva?
2016. okt. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!