Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » JustVidman Shop áruk szállitás...

JustVidman Shop áruk szállitása Szerbiába?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék JustVidmanes tolltartót, de Szerbiába nem lehet postázni. Nincs vmi ötletetek hogy hogy kapjam meg, vagy hogy hova postáztassam?

Gondoltam arra hogy valakivel itt emailen felveszem a kapcsolatot és ő megrendeli magának, és elküldi nekem, és én kifizetem neki a tolltartót és a postaköltséget. Persze adhattok ötleteket, mert nagyon szeretném azt a tolltartót! :3



2016. okt. 15. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg megredelheted valami határközeli település átvételi pontjára (pikkpakk pont vagy valami) és érte jösz, ha elég közel vagy a határhoz és nem okoz gondoot érte utazni.
2016. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit irjak a cimemhez, az jó hogy pikkpakk pont engedi, de a cimemhez es a telefonszámhoz mit irjak?
2016. okt. 16. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés esélyt látok rá.
2017. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!