Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Márciusba utazok 1 hétre...

Márciusba utazok 1 hétre Angliába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es, és emelt nyelvi tagozaton vagyok.Lehet jelentkezni Angliai utazásra, és jelentkeztem is.

Márciusba megyünk, és ugye 4 éjszakát Brit családoknál fogunk tölteni.

Ettől tartok kicsi:s

Mit csináljak, ha félek megszólalni angolul?Nem megy rosszul, inkább megértem, amit beszélnek, az könnyebben megy sokkal, de ha beszélnem kell, parázok is, és megakadok, és össze vissza makogok.

Azért félek, hogy nem értenek meg, meg hülyeséget mondok, és hülyén rakom össze a mondatot, és az egész hülyeség lesz.

Ti már voltatok így kint családoknál?Milyen volt?Milyenek voltak a családok veletek?



2016. okt. 16. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne félj az ilyentől, én többeket ismerek, akik túlélték. :D

Nyilván nem a helyi idegengyűlölő szervezet aktivistáit választják ki ilyenre. Bár egy kis lutri benne van, mert van, aki megkapja a papírra leírható minimumot (hőmérsékletben, étkezések számában, stb) és kész, és van, aki el sem akarna jönni többet onnan, mert barátságosak, a kaja isteni, elviszik kirándulni, stb.

A beszéddel kapcsolatos gátlásaid azért alighanem oldódni fognak. :)

2016. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Remélem, jobban megy az angol, mint a magyar!

Le fogod küzdeni a félelmet, amikor először kordul meg az éhes gyomrod. Majd elmúlik, ne izgulj. S mit szólnának? Hát nem tanul mégy oda!

2016. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!