Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Fogyási tippek? Köszönöm...

SOS! Fogyási tippek? Köszönöm ha válaszolsz.

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő rovatbab már több száz megválaszolt kérdés van.

A sok idióta válasz mellett csak az az elfogadható, amelyik rendszeres mozgást, és vegyes, könnyű táplálkozást tanácsol.

Fogyókúra nem létezik.

2016. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Duenna ***** válasza:
16%

1-es!

Egyetértek a beírásod felével. Az, hogy fogyókúra nem létezik, ez így önmagában nem igaz. Ha valaki fogyókúrázna, és legalább a fele mennyiséget eszi annak, amit korábban megevett, és ezt hosszú ideig (hónapokig rendszeresen) betartja, akkor a fogyás mindenképpen bekövetkezik. A fogyás úgy zajlik, hogy ha valaki rááll a kemény diétára, akkor az első 10 napban csak a folyadék távozik a szervezetéből, és ezt nem is nevezhetjük valódi fogyásnak. Majd a tizedik nap után kezd a zsírtartalék lebomlani. Tehát aki S.O.S-ben akar fogyni, az nem lehetséges, itt legalább hetekről, vagy hónapokról beszélünk, és rendszeres kitartással. Ha valaki egy eseményre akar ledobni magáról X mennyiségű kilót, ott már jó előre el kell kezdeni fogyózni, és nem előtte egy héttel, mert abból a fogyásból nem lesz semmi.

2016. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem a jövőhétre akarok lefogyni, hanem így pár hónal múlva szeretnék válozást tapasztalni.

2016. okt. 16. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Duenna nevű felhasználó, félreértettél. Úgy értem, hogy fogyókúra nincs, hogy minden elbukik, ami alkalmi jellegű, s lemondásérzet kíséri.

Amíg bármit megvonunk magunktól, nem lehet tartós eredmény. És erre az érzelmi megvonást is értem.

Az embernek át kell hangolnia magát arra az új életmódra, ami nem fosztja meg az élet élvezetétől, s a testének-lelkének kellemes, hasznos.

2016. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia!Én tapasztalat alapján ajánlani tudom a kaloriabazis.hu-t.Az elején furán néztek ránk az emberek(mérni kell az elfogyasztott éteeket),mert a párom is csinálta,de ő 13kg-t le is adott vele kb.2 hónap alatt.Én 6-ot,de én annyit is akartam 😊.Az első pár nap picit furcsa és nehéz ,de hamar hozzá lehet szokni.
2016. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégy egy tipp: centiméterrel mérj, ne mérleggel. Súlyt eldobni aránylag könnyű, de karcsúsodást elérni nem.

A zsírból húst(=izmot) nem lehet csak súlycsökkentéssel elérni. Hacsak valaki nem elhízott, akár azonos testsúlyon is sokkal mutatósabb lehet, s jobban is érzi magát az, akinek sikerül. Ehhez pedig mindenképpen kell a rendszeres mozgás.

2016. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zöld kávé granulátum. Nekem bevált.
2016. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zolo válasza:
A fogyás mindenkinél másképpen működik, mert nem egyforma a szervezetünk. Elhízás lehet pajzsmirigy problémáktól is, ezt orvos tudja kivizsgálni. A csoda teákat kerüld el. Az igaz gyorsan több kg-ot is letudsz adni. Csak az a baj a testedből a víz fog távozni amire szüksége van a szervezetnek. Az sem mindegy mit és mikor eszel és természetesen a mennyiséget kell csökkenteni. Az is lényeges az ételt jól meg kell rágni, mert így gyorsabb lesz az emésztésed. Étkezés utána egy alma hasznos mert savas és gyorsabb lesz az emésztés. Több mozgás még a séta is nagyon hasznos, mert nem csak a kalóriát kell csökkenteni. Hasról vagy combról akarsz fogyni azt a területet fóliával is becsavarhatod így gyorsabb lesz ott a fogyás az izzadás miatt.
2016. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rentka Gábor válasza:
Mellőzd a reggelit, ebéd vegetáriánus, vacsora üres kenyér és víz. Többet kellene mozogni.
2016. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szoktam mozogni rendszeresen.
2016. okt. 29. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!