Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volkswagen Passat (b7) autómat...

Volkswagen Passat (b7) autómat elvittem chip tuningolni és valami nem stimmel! Tippek?

Figyelt kérdés
Nem egy névtelen sarki műhelyben végezték el a műveletet, hanem egy bmw szakszervízben sok jót hallva mentem oda én is ! Az lenne a problémám, hogy mikor gyorsítok az autóval független a gáz megadásának nagyságával azt érzem mintha néha az erő eltűnne az autóbol mintha a turbó kikapcsolna vagy mintha valahol a plussz erő kiszivárogna ez 10 esetből nagyjából 4-5x érzékelem! Mindegy hogy 5ikbe félgázzal megyek vagy 3ikba kopgázzal úgyanúgy jelentkezett már! Vissza vittem átfuttaták a hibakeresőn de semmi hibát nem írt ki! Tippek mi lehet a baj?

2016. okt. 16. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tippek mi lehet a baj?"


Magyar "szakemberhez" vitted,ez a baj

2016. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ajánlom a rigotech chiptuningot. Én nálunk csináltattam a mondeomat.
2016. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!