Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tini - Got Me Started-re V....

A Tini - Got Me Started-re V. I. P jegyet vettem. Akkor ez most mit takar? Ad majd autógrammot, meg lehet vele képet csinálni? És csak ő jön? Vagy a Jorge Blanco gyerekre is lehet számítani?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi! Először is nem kell kérkedni azzal, hogy VIP-es vagy. Senkit nem érdekel! Másodszor nem hallottam róla, hogy a Jorge Blanco is jönne-e?! Harmadik, hogy nem gyerek, hanem egy hihetetlenül tehetséges fiatal sztár!


Valószínűleg csak Martina jön, bár nagyon örülnék, ha Jorge is jönne. :) Nekem is megvan a jegyem. Pont abban a szektorban, pont abban a sorban és ugyan azon a széken ülök, ahol a tavalyi Violetta LIVE-on. (104.B.15.) És nem dicsekszem, csak mondom.


Jó szórakozást a koncerthez.

16/fiú

2016. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki kérkedik hülye gyerek? Azért irtam le mert nem tudom ez az egész mit takar oszt ha valami nem tetszik beszeljük meg mikor hol találkozunk oszt agyonverlek 5mp alatt hány éves vagy 11 ember? na taka innen de gyorsan!
2016. okt. 29. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

woow... most jöttem ide ehhez a kérdéshez vissza, Én voltam az első válaszoló. Hát sajnálom, hogy nem tudtam számodra kielégítő választ adni, de vélni merem, már rájöttél, mit takart.


A találkozásról röviden annyit, hogy Én nem találkozok akárkivel, csakis azzal és olyanokkal, akik méltók arra, hogy egy levegőt szívjanak velem. Agyonverni? Nem tudom ezt mire véljem, de lehet birkózó sz@rt eszel... Viszont ha ennyire indulatos kiscica vagy, akkor javaslom egy szakember felkeresését, akinek elmondhatod a nyomorodat, ő megfog hallgatni téged. Itt viszont ne fenyegetőzz, mert feltalállak jelenteni a rendőrségen, amit nem hiszem, hogy a családod tolerálna vagy épp kellemesen érni őket.


És ha jelen vagy az online világban, akkor azt kulturált módon tedd úgy, hogy másokat ne bánts vagy sértegess. Ennyit rólad és a nyomorodról.

2018. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!