Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafone internet: Hogyan...

Vodafone internet: Hogyan tudok internetet vásárolni kártyásan?

Figyelt kérdés
Lemondtam az előfizit, mert abszolút nem érte meg. Így most nincs mobilnetem. Ritkán van szükségem netre, viszont néha jól jönne. Állítólag nagyon drága és én is elég sokért láttam. Tud valaki információval szolgálni?
2016. okt. 16. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Telenor, Vodafone, T-Mobil


Van 3 nap próbaidő (kb. 1000 Ft-ért), hazaviszed, kipróbálod, ha van rendes lefedettség, akkor megtartod, ha nincs térerő és lassúnak ítéled, akkor 3 napon belül visszaviszed. A Telenornál így volt legutóbb. A Vodafone-nál én nem tudtam vásárolni, mivel hitelképességi vizsgálatot akartak csinálni, de a rendszerük péntek délután olyan lassú volt, hogy behalt (viszont legközelebb megnézem az övéket is, reménykedem, hogy böngészés, levelezés céljára vidéken az ő lefedettségük egyenletesebb).


Egyébként, ahol most élek, ott nincs rendes Telenor lefedettség, viszont előfordulhat, hogy Vodafone 2G lefedettség rendesen van. Utoljára nekem az jött le, hogy a Telenornak a legújabb a technológiája, a városokban 4G hálózat. A Vodafone-nak régi, de vidéken jobb, egyenletesebb 2G lefedettség. A T-Mobilnak, meg csak a puccos csilli-villi ügyfél szolgálatos irodái vannak (az ő lefedettségük volt a legrosszabb)... De ennek, már 2 éve.


Nem olcsó, havi 5000 - 6000 Ft és képesek veled aláíratni 2 év hűségnyilatkozatot. Viszont a szomszéd falu e-pontjában is óradíjat kérnek a nettezésért, múltkor ott voltam, elküldtem 1-2 CV-t cégeknek és fizettem 500 Ft-ot a fél óráért.


Nekem 4G mobil nettre nincs szükségem, max. egy 3G, ill. egy széles lefedettségű 2G szolgáltatás kellene.

Mivel adatkeretes, így a 4G ki sem használható, max. 24:00 és 6:00 között az éjszakai adatkerettel. De az éjszakai adatkeretet a számítógép frissítésére szoktam használni, vagy op. rendszer/ingyenes szoftverek letöltésre, miközben én alszom. A 3G sebesség nekem itt is bőven elég, a 4G a Full-HD videók nézegetésére kellene, de ilyenre nincs szükségem.

2016. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PC, laptop-ra egy USB sticket kapsz, ha otthon használod, érdemes venni hozzá egy 3-4 m-es USB hosszabbítókábelt és magasra kihelyezni a sticket az ablakban!
2016. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!