Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a fajdalmasabb ha eroteljes...

Az a fajdalmasabb ha eroteljesen orrba utok vagy halantek tájt?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mar reg ota idegeseit es ma este eleg durvan es szandekosan egy csajt kihasznalva felidegesitett. Mar eddig is nagyon ért az utes de ha reggel beszol ugy vagyok vele hogy utok. Mielott valaki megkerdezi 16 vagyunk

2016. okt. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha orrba.
2016. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srac egy nagyon vezna gyerek en ugyan egy evvel fiatalabb vagyok en se vagyok egy kigyurt allat de igy is erosebbnek velem magam es nem utne vissza nincs ero benne meg ha jol eltalalom nem is birna vissze utni. De azert is izombol ussek vagy csak eleg egy lenduletes oklos?
2016. okt. 16. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Mondanám, hogy attól függően cselekedj, amennyire felidegesít. De én inkább azt mondom, hogy ne üss be neki. Ha problémád van vele, kerüld el. ha bántod, neki is, meg neked is rossz lesz.
2016. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha full erőből oron, állcsúcson ütöd, vagy rúgod, az keményen tud fájni...
2016. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!