Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Most akkor ő is jön?

S. O. S Most akkor ő is jön?

Figyelt kérdés
Tini Budapestre jön április 2.-án koncertezni! Jorge Blanco is vele jön? Mert azt olvastam, hogy meglepetés vendég lesz! Meg ugye más helyekre is megy vele! Szóval akkor most ide is? Írjatok légyszíves!

#koncert #Violetta #Jorge Blanco #Violetta Live #Tini Stoessel #TINI-GOT ME STARTED #Budapest Pap László Sport aréna
2016. okt. 17. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki az a Tini? És igen! Ő is vele jön. Most nézem, hogy valami nagy Latabár lehet, mert az összes jegy elkelt.
2016. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

tini? xD de milyen név már ez?

tiny tiger jutott eszembe róla:

https://www.youtube.com/watch?v=e60NMwBPBI0

2016. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj istenem ez a beceneve!!! Amugy Martina Stoessel! Igy jobban tetszik bunkókáim?
2016. okt. 18. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én megmondom őszintén, hogy nem hallottam ilyet, hogy bármiféle meglepetés vendéget hozna magával. Szerintem csak ő jön. Bár nagyon szeretném, ha jönne Jorge is.

Még nem kelt el az összes jegy, sőőőt! Tele van a Budapest Aréna nézőtere szabad helyekkel. Nekem is megvan a jegyem. Ugyan abban a szektorban, ugyan abban a sorban és ugyan azon a széken ülök, ahol a tavalyi Violetta LIVE-on. (104.B.15.)

Igen, most bejárja Európát, ezzel a Tini - gor me started turnéval. Ha eltudjátok képzelni, mikor megláttam a hírt a Starityn, majdnem elájultam olyan boldog lettem.

Nagyon remélem, hogy még egy koncertet betesznek április elsejére, mert az simán beleférne Martinának. Mindegy, majd meglátjuk.

Jó szórakozást neked a koncerthez. Remélem segítettem. :)

2016. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!