Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, iskolába...

13 éves vagyok, iskolába járok és a többi 7-edikes mindig cseszeget, rúgdos, ütöget. Mit csináljak, hogy ne cseszegessenek?

Figyelt kérdés
az az igazság hogy félek tőlük,mert erősebbek mint én,többen vannak. a tanárok és az igazgató nem használ nekik. ilyenkor segithet egyáltalán valami? segitsetek mert mindenki előtt cikiznek,a barátnőm előtt is.
2008. okt. 3. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az információ édes kevés. Valami oka biztos, hogy van. Gondolkodj. Nem ártottál nekik valamit? Vagy csak egy ártalmatlan beszólás?

Jó tanuló vagy egyébként? Mert ez is lehet egy ok az ilyen primitív embereknek, hogy rászálljanak valakire...

2008. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Velem is ezt csinálták anno. Én a sarkamra álltam és, ha beszóltak akkor igenis tarkón csaptam az illetőt. Ha vissza akart ütni, akkor meg jól lehordtam mindennek. Bár én lány vagyok, engem nem is ütöttek meg sosem, csak beszólogattak, de ez épp elég volt arra, hogy kiosszak egy pár maflást.
2008. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
velem ugyanez volt. engem 6. ba cseszegettek mindig, nem tudtam mit csinálni, tűrtem. késöbb amikor megváltoztam, miattuk megerősödtem (idegileg) és mindent visszaadtam nekik. most én vagyok az osztály "menője" félnek tőlem csak azért, mert 1 kis idő után mindent visszakaptak, amit velem műveltek. te próbállj mihamarabb a sarkadra állni, ha ütnek, és visszaszólsznekik, és folytatják, dühből üss nekik vissza.majdcsak megértik hogy teis ugyanolyan ember vagy mint ők.
2008. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval,azért cseszegetnek mert magyar vagyok,ők meg szerbek.
2008. okt. 4. 10:56
 5/7 anonim válasza:
akkor kapják be hogy náluk ez dönti el h ki milyen ember.ez azért már bunkóság.én ilyesmi dolgok miatt váltottam 3 szor sulit...
2008. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a rasszizmus. Bunkó parasztok, ha ezért bántanak.

Ha már tényleg nagyon kikészítenek, akkor válts iskolát, hátha ott nem találkozol ennyire bunkókkal. Biztos, hogy lesz egy-kettő, aki pikkel rád, de ez ellen nem tudsz mit tenni. Viszont, ha megvernek ne félj visszaütni.

2008. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Járj karatéra.

Vagy ha nincs a közelben, legalább súlyzózz.

2008. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!