Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig mehet el az alábbi...

Maverick95 kérdése:

Meddig mehet el az alábbi ügy? A többit leírom lent.

Figyelt kérdés

Koliban történt, hogy a szobatarsam megvádolt engem lopással. 1 arcszesz balzsam, 3500 Ft, 4db majkrem

Erről írt egy feljelentést és eljárás indult az ügyből.

Azt tudnotok kell, hogy az arc szeszt nem elloptam csak egy masik haverommal eldugtuk (meg par cuccát is) hogy keresse (mert minden este reszeg es nem tudtunk tőle pihenni), végül mindent megtalált csak az arc szeszt nem, es amikor nem talalta odaadtam neki hogy tessék itt van.

A 3500 ft.ja multhet kedden este tűnt el amikor szinten reszeg volt

Mikor feljott a szobába abbol a 3500 ft.bol 3000 ft meg is lett! És aznap este a telefonjat se talalta.. mint vegul kiderult a kocsmaban hagyta. Több osztalytarsam is tudja tanúsítani ezt !(ha kell majd a rendőrségen is,hogy részeg volt aznap este mikor a pénzét nem találta)

A 4 db majkremerol viszont nemtudok semmit.. igazából én majkremet se lattam nála sose de o állítja hogy 4 db eltűnt.

Az ügy most a rendőrségen van es mivel koliban történt ugymond a lopás ez bűncselekmenynek számít. Vegulis 500 ft.ról van szó meg 4 majkremrol.

Mi a velemenyetek meddig mehet el az ügy?? Ha vádat emelnek ellenem (ami megalapozott gyanú miatt van) akkor kifognak rugni :( és őszintén mondom én nem csináltam semmit! Szoval tenyleg ebben kérem a segítségeteket, hogy szerintetek meddig mehet el ez az ügy? Akik tudnak tanuskodni mellettem hogy látták részegen a telefonjat keresni azok mondták hogy mellettem lesznek a rendőrségen is! Előre köszönöm a valaszaitokat!


2016. okt. 18. 16:37
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem lesz semmi baj.Először is nyugodj meg majd gondold végig logikusan.Semmi bizonyítéka se tanúja nincsen ahhoz hogy ellened lopás vádjával vádat emeljenek.Az arcszesz használati dolog,a májkrém étel.Még azt se tudná bizonyítani hogy neki a birtokába állt nem még hogy te elvetted.Eleve a rendőrök nem dognak 4 májkrémért meg arcszeszért mindent felforgatni.Ennyi erővel van nekem is 4 májkrémem,megeszem őket aztán rád fogom hogy elloptad.Neked tanúid is vannak hogy a srác gyakran fogyaszt a központi idegrendszerre ható szereket,és abban a bódult állapotban veletek egy légtérbe tartózkodik.A gyereknek komoly kóros elmeállapota lehet ha ilyen miatt a rendőrségre szalad.Te meg ne parázz :D

2016. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat! :)
2016. dec. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!