Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Krups dolce gusto kávéfőzőhöz...

Krups dolce gusto kávéfőzőhöz olcsóbb kapszula?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok ajánlani nescafe dolce gusto kávéfőzőhöz való kapszulát olcsóbban? Egy darab kb 110 forintra jön ki, ami nem túl olcsó. Akár nem olyan márkás kapszula is jó lenne, ha az jó bele. Újratölteni nem szeretném.

Köszi


2016. okt. 18. 18:31
 1/5 Baranka válasza:
Én piacon veszem 1300-ért. 81,25 re jön ki gy adaggal.
2016. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Itt: [link] [link]

[link]

De csak óvatosan: a kiszállítási költség elviheti az árkülönbséget. Nagyobb mennyiség persze olcsóbb. Mindig számolj utána.

2016. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben lehet kapni Café Royal kapszulákat, amik kompatibilisek a dolce gusto-val, 16 db 995 forint. Eddig ez a legjobb, amit láttam.
2016. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia ha Budapesti vagy vagy szoktál itt járni akkor ajánlom figyelmedbe az Ázsia centert mert itt az eredeti dolce gusto kapszula 1250 és 1300 Ft között kapható. Sokkal több ízben mint pl az euronicsban vagy a Tescoban. Ha ez nem megoldható akkor még az euronicsot ajánlom itt egy doboz 1399.
2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tescoban épp most van 4+1-es akció, ha 4 dobozt eszel az 5. ingyen van hozzá, így egy doboz 1149 forintra jön ki.

Hasonló akció szokott lenni a Spar-ban, Auchan-ban, de a CBA Prima újságban is láttam már.

2016. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!