Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a webbeteg...

Mi értelme van a webbeteg (pont) hu oldalnak, ha a kérdéseket feltevők sosem kapnak hasznos választ?

Figyelt kérdés
Egy csomó témában csak azt a választ kapták, hogy vizsgálat nélkül nehéz bármit is mondani. Akkor mi értelme az oldalnak?
2016. okt. 19. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi az értelme hogy beszedik az emberek pénzét a semmiért.Még van képük elkérni pénzt úgy hogy lényegében nem segítenek semmit


Én hülye egyszer írtam oda,leírtam részletesen a problémámat és erre az egyik ürge csak annyit válaszolt hogy ezt látni kell és menjek el orvoshoz.Hát basszus,már ha fizetek a szolgáltatásért akkor legalább írjon már valamit hogy kb mi lehet ez.Legszívesebben úgy leosztottam volna mint a sz..-t de nem akartam ezért megint fizetni

2016. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Hát ha valaki leír pár tünetet, abból ugye nem lehet diagnosztizálni. Ha valaki ilyen jellegű kérdést tett fel, akkor hülye kérdést tett fel. Lehet értelmes, megválaszolható kérdéseket is feltenni, csak ez a ritkább.


Kicsit olyan ez, hogy ha valaki olyan hülye kérdést tesz fel, hogy „Nem indul el az autó, mi baja lehet?”, akkor arra tényleg csak azt lehet válaszolni, hogy lehet vagy 200 oka, és amíg nem nézi meg egy szakember, addig nem lehet megválaszolni a kérdést. Lehet a benzin fogyott ki. Lehet, hogy az aki merült le, lehet, hogy stb…. Mégsem írhatja az neten az orvos, hogy „vegyél vért magadtól, elemezd ki, és írd meg, mennyi volt a koleszterinszinted”.


Az, hogy valaki rossz kérdést tesz fel, az nem az oldal hibája. Egy weboldal nem helyettesít egy valódi orvost, aki meg tud vizsgálni, el tud küldeni ilyen-olyan szakrendelésre, stb… Aki ezt várja az oldaltól, annak elég naiv elképzelései vannak.


De lehet értelmes, megválaszolható kérdést is feltenni. Pl. hogy x gyógyszer milyen más – azonos hatóanyagú – gyógyszerrel helyettesíthető, vagy két gyógyszer együtt szedése esetén léphet-e fel valamilyen extra mellékhatás, stb…

2016. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!