Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Debrecenben...

Mi a véleményetek Debrecenben a csokonairól, a TÁGról, az adyról? Miért szeretik annyira a Bethlent?

Figyelt kérdés
Ha vki más iskolát ajánl, kérlek írja meg!! Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!! :)

2016. okt. 21. 19:15
 1/2 anonim válasza:
Én a TÁG-ba járok és imádom. A közösség és a tanárok is nagyon jók. A többiről nem tudok véleményt írni.
2016. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hajrá Csoki!<3 :"D

Na jó.

Véleményeim:

-Csoki: Ide járok és imádom. Anno nem ide akartam jönni, de elrontottam egy picit a központit és ide kerültem. És egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. Az oktatás jó, a közösség szuper és a tanárok többsége is aranyos.

A többiről nem tudok annyira véleményt írni, de jár barátnőm a Bethlenbe,az Adyba és a TÁGba is úgyhogy az ő véleményüket írom:

-Bethlen: Két barátnőm is jár oda és mindketten nagyon szeretik. Az előnye az, hogy lesz egy szakmád is és van olyan jó az oktatás mint egy jó gimiben. Hátránya az, hogy van olyan szak, amin csak angolt lehet tanulni, és szakkör keretében németet. Persze vannak más szakok is, ahol van más nyelv is.:)

-Ady: Mikor én felvételiztem ide akartam menni, mégpedig a jó nyelvoktatás miatt. A barátnőm nagyon szereti egyébként a sulit. A nyelvoktatás egész Debrecenben talán ott a legjobb.

-TÁG: Na hát erről vegyes dolgokat hallottam. Az egyik barátnőm szereti, a másik annyira nem. Itt is jó egyébként a nyelvoktatás és még a reál tárgyak oktatása is. A közösséget viszont van aki szereti és van aki nem.


Amit még ajánlok: A Megyó. Nézz utána, ez is egy jó suli, érdemes beírni.

Remélem segítettem!:)

2017. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!