Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszautazhatnátok az...

Ha visszautazhatnátok az időben és 1 percet beszélhetnétnétek a 16 éves önmagatokkal, mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

#időutazás #fiatal önmagatok
2016. okt. 22. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 db számot. :)
2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövőbeli sportesemények eredményeit. Ha van felkészülési idő akkor lottó számokat, de azokat nem tudom fejből.
2016. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha elvonatkoztatnánk a szerencsejátéktól? :D Én valami jótanácsra gondoltam, amivel változtatnál valamin.
2016. okt. 22. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármit mondanék, azzal megváltoztatnám a jövőbeli történéseket - akkor, ha hallgatnék is magamra - , ha így lenne, újból és újból vissza kellene mennem új tanácsokkal.
2016. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 1percet utazhatok vissza akkor nem 16éves lennék...

Ha 1PERCRE utazhatnék vissz az időbe akkor én nem csak 5számot mondanék hanem vagy 50et,és kötvény árfolyamokat,befektetési lehtőségeket.

Meg a jővőbeli csajoknak mi jönbe,hogy ne bas-szamel.

2016. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 szerintem olvasd el mégegyszer a kérdést, mielőtt magadat égetnéd... "Ha visszautazhatnátok az időben és 1 percet beszélhetnétnétek a 16 éves önmagatokkal... "
2016. nov. 29. 18:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod.
2016. nov. 29. 18:16
 8/8 Unikornispata válasza:
Hogy ne bántson,hogy nem szeretnek az üresfejű,felszínes osztálytársak,és kétszer nézzem át a fizikát...
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!