Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges;hogy képtelen...

Lehetséges;hogy képtelen vagyok Bécsi keringő tánc és koreográfia betanulására?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok november 25.-ên lesz a szalagavatóm és Bécsi keringőt táncolok. Október óta van heti 1 próba;de nagyon de nagyon nem megy és a tanàr nem segít. Pedig gyakorolok. Olyan mintha elkönyvelt volna hogy fölösleges velem foglalkoznia. Félek hogy égés lesz belőle.Lehet hogy alkalmatlan vagyok? Dyszkalkuliás vagyok matematikából nem érettségizem;de a többi tantárgyból jeles vagyok. Lehet hogy köze van hozzá a dyszcalculiának?

2016. okt. 23. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez adottság kérdése én se tudok tancolni..
2016. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem adottság kérdése, hogy meg tudsz-e tanulni alap fokon keringőzni!

Szerintem a tanárral van a probléma. Tudja, hogy te igyekszel? Ha igen akkor nagyon nem helyes, hogy nem segít. Próbálj meg megkérni egy osztálytársat hogy korrepetáljon. Lehetséges hogy nehezebben tanulsz, de én úgy gondolom hogy biztos meg tudnád tanulni egy kis segítséggel. :)

2016. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!